سرمایه گذاری

به بخش سرمایه گذار موفق خوش آمدید!

بطور کلی پروژه های سرمایه گذاری با سود بالا همانند یک بازی یا مسابقه هستند. و به طبع در یک بازی هم برنده وجود دارد و هم بازنده. گاهی یک پروژه برندگان زیادی خواهد داشت و بازندگان کمی برجای خواهد گذاشت و گاهی عکس این موضوع اتفاق خواهد افتاد. اما چگونه میخواهید درباره ی این بازی بیشتر یاد بگیرید و تبدیل به یک بازیکن حرفه ای در این بیزنس شوید. بخش سرمایه گذار موفق به این موضوع اختصاص داده شده تا اطلاعاتی در اختیار شما بگذارد که شما را به یک بازیکن حرفه ای در این بیزنس تبدیل نماید. سرمایه گذار موفق یکی از ویژگی های جدید ماین تریدر است و ما امیدواریم با مطالعه ی مطالب این بخش هر چه بیشتر در جهت موفقیت شما گام برداریم.

این مطلب بسیار مهم است که بدانید ما هیچ گاه شما را به سرمایه گذاری در پروژه ای خاص تشویق نخواهیم کرد، ممکن است پروژه ها را با هم مقایسه کنیم و از نقاط قوت یا ضعفشان بگوییم ولی پول متعلق به شماست و تصمیم گیرنده نهایی برای اینکه سرمایه گذاری کنید یا نکنید یا اینکه در کدام پروژه سرمایه گذاری کنید خود شما خواهید بود.

همه ی افرادی که در این بیزنس فعال هستند امیدوارند پروژه های خوب را شناسایی کنند، پروژه هایی که برای سالیان متوالی تداوم داشته باشند و افراد را به سودهای خوبی برسانند. در گذشته من در پروژه هایی که بیش از یک سال تداوم داشتند سرمایه گذاری کرده ام و با استانداردهای خاص خودم توانستم مبلغ قابل توجهی سود کنم. اما این واقعیت را باید در نظر گرفت که بسیاری از پروژه ها وجود دارند که برای چندین ماه یا حتی چندین هفته تداوم دارند.  هدف ما در این بیزنس شناسایی پروژه های تراز اول با شاخص هایی است که بتواند تداوم قابل قبولی داشته و باعث سود ما و شما باشند.

بسیاری از مردم میگویند همه ی این پروژه ها کلاهبردارند و در نهایت ما بازنده خواهیم بود ولی ما استراتژی خاص خودمان را دنبال میکنیم و سازماندهی سرمایه ی خودمان را داریم و تجربه کرده ایم و سود هایی خوبی کرده ایم. و این استراتژی ها و سازماندهی ها را در بخش سرمایه گذار موفق مایلیم با شما به اشتراک بگذاریم تا شما هم از بازیکنان حرفه ای این بیزنس باشید و بتوانید تحولی در اقتصاد خود ایجاد کنید.