abstrend

سرمایه گذاری

وضعیت: عدم پرداخت
سرمایه ی فعال ما:  20 دلار
واریز سود: دستیمجموع برداشت ما: 0 دلار
شروع پروژه: 17روز پیشمجموع سود ما: 20- دلار
مانیتور شده: 1 روزآخرین پرداخت: –
حداقل سرمایه گذاری: 20 دلاررده بندی ادمین: 1 از 10
پاداش معرفی: 5% آموزش، ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: پرفکت مانی، بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، پایر، لایت کوین، بیت کوین کش
پلن ها: 140-3500%  روزانه برای 1 تا 50 روز 

abstrend

 

درباره پروژه:اگر در جستجوی مسیرهای سرمایه گذاری معتبر هستید، در جای مناسب قرار دارید! ما می دانیم که انتخاب یک بستر سرمایه گذاری قابل اعتماد می تواند یک کار دلهره آور باشد و می خواهیم انتخاب صحیح را برای شما آسان کنیم.

Absolute Trend در بازار فارکس مشغول فعالیت است و خدمات مدیریتی با اعتماد به نفس بالایی را ارائه می دهد. وقتی صحبت از دنیای تجارت می شود، همیشه تجارت فارکس حاکمیت مطلق است. با بیش از 5 تریلیون دلار ترید در هر روز، پول زیادی در این بازار برای مبادله ارز وجود دارد. موفقیت ما از طریق محاسبه دقیق، پیش بینی و امکان انتخاب استراتژی مناسب حاصل می شود. تحلیلگران ما در حال مشاهده موقعیت هایی هستند که می توانند کاهش نرخ ارز را تحت تأثیر قرار دهند. علاوه بر این، موفقیت با اتخاذ راه حل های نوآورانه در بازار فارکس حاصل می شود. شهرت ممتاز، رویکرد نوآورانه و شرایط سرمایه گذاری سودآور از مزایای اصلی ماست و به همین دلیل است که تعداد بیشتری از مردم ما را انتخاب می کنند. شما همچنین می توانید به ما بپیوندید!

استفاده از خدمات شرکت برای افرادی که به سن هجده سالگی رسیده اند مجاز است. با ثبت نام ، کاربر پذیرش کلیه بندهای توافق نامه شرکت را تأیید می کند و کلیه حقوق و تعهدات ناشی از این ارتباط را می پذیرد. عدم توافق با مفاد در امتناع از ثبت نام و استفاده از سایت بیان شده است.

پلن های سرمایه گذاری بسیار منعطف abstrend

پلن های روزانه تا حداکثر 50 روز با سود دهی 140% تا 3500%
سوددهی با توجه به میزان سپرده گذاری شما متغییر است.
سرمایه اولیه شما هم در طول دوره به مرور برگشت داده میشود.

یک برنامه وابسته چیست؟

این برنامه شامل هزینه های تعهدی و پرداخت جوایز مشارکت به کاربرانی است که شرکت کنندگان دعوت شده خود در برنامه سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری کرده اند.

شرکت Absolute Trend برای مشتری های خود برنامه شریک ایجاد کرده است که می تواند فرصتهای مالی و چشم اندازهای اضافی را برای هر مشتری که می خواهد با دعوت از شرکت کنندگان جدید در این برنامه به طور فعال سود کسب کند، فراهم کند. برنامه وابسته ما پاداش 5٪ سپرده های افرادی را که شما به آنها مراجعه کرده اید پاداش می دهد.

abstrend

هشدار:  Best My Invest هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.