Dell Miner

وضعیت: عدم پرداخت
سرمایه ی فعال ما120 دلار
واریز سود: دستیمجموع برداشت ما: 130دلار
شروع پروژه: 206روز پیشمجموع سود ما: 10 دلار
مانیتور شده: 95 روزآخرین پرداخت:1398/12/21
حداقل سرمایه گذاری: 10 دلاررده بندی ادمین: 0از ۱۰
پاداش معرفی: %8آموزش، ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: تومان، بیت کوین، دوج کوین
پلن ها:۰٫۶۶% تا ۱٫۶% روزانه برای ۲ تا ۹۰ روز (بازگشت سرمایه آخر دوره)

درباره پروژه: پلتفرم سرمایه گذاری دل ماینر توسط گروه تیهوکا در مرداد ماه ۱۳۹۸ لانچ شد. این پروژه با بهره گیری از تجهیزات استخراج رمز ارزها و همچنین ترید ارزهای دیجیتال توسط تیمی خبره تولید سود می نماید. در ادامه به بررسی پلن های سرمایه گذاری در پروژه دل ماینر خواهیم پرداخت.

پلن های سرمایه گذاری: ۹ بسته ی سرمایه گذاری با مبالغ ثابت برای این پروژه در نظر گرفته شده، کوتاهترین قرارداد ۲ روز زمان دارد و مبلغ سرمایه گذاری آن ۱۰ دلار می باشد و طولانی ترین قرارداد ۹۰ روزه است که مبلغ سرمایه گذاری در آن ۵۰۰۰ دلار می باشد. پرداخت سود بصورت روزانه بوده و اصل سرمایه در انتهای مدت پلن قابل برداشت یا سرمایه گذاری مجدد خواهد بود. در جدول زیر به بررسی جزئیات سود آوری این ۹ بسته می پردازیم.

قیمت بستهمدت
سود روزانه %سود روزانه $سود دوره %سود دوره $
۱۰$۲ روز۰٫۶۵%۰٫۰۶$۱٫۳%۰٫۱۳$
۳۰$۵ روز۰٫۹۰%۰٫۲۶$۴٫۵%۱٫۳۰$
۵۰$۱۶ روز۰٫۹۲%۰٫۴۶$۱۴٫۶%۷٫۳۶$
۱۲۰$۲۸ روز۱٫۰۰%۱٫۲۰$۲۸%۳۳٫۶۰$
۳۵۰$۱۷ روز۰٫۶۵%۲٫۳۳$۱۱%۳۹٫۵۰$
۶۰۰$۱۷ روز۰٫۹۵%۵٫۶۰$۱۶%۹۵٫۰۰$
۱۴۰۰$۳۲ روز۱٫۰۶%۱۵$۳۴%۴۸۰$
۲۰۰۰$۳۴ روز۱٫۵۰%۳۰$۵۱%۱۰۲۰$
۵۰۰۰$۹۰ روز۱٫۶۰%۸۰$۱۴۴%۷۲۰۰$

ارزهای مورد قبول: این پروژه برای دریافت سرمایه و همچنین پرداخت ها از ارزهای بیت کوین و دوج کوین پشتیبانی می نماید و پروسه ی تایید و فعالسازی پلن از ۱ تا ۶۰ دقیقه بطول می انجامد. توجه داشته باشید جهت فعال شدن پلن لازم است TXID ارسالی به والت سایت را برای پشتیبانی تیکت کنید. امکان برداشت وجه با واحد تومان هم فراهم است و در صورتیکه مایل به استفاده از این امکان هستید باید مدارک مورد نیاز جهت احراز هویت را برای پشتیبانی تیکت کنید.

پروسه برداشت: واریز درخواست های برداشت در این پروژه بصورت دستی بوده و معمولا سریع انجام می گردد، کلیه ی درخواست های برداشت بطور معمول در بازه ی زمانی ۳۰ دقیقه تا ۱۲ ساعت پس از ثبت درخواست برداشت واریز خواهند شد.

 

هشدار: Best My Invest هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.