Iran Doge Bank

وضعیت: عدم پرداخت
سرمایه ی فعال ما: 100000 دوج کوین 
واریز سود: دستیمجموع برداشت ما: 53000دوج
شروع پروژه: 126روز پیشمجموع سود ما:47000-
مانیتور شده: 126 روزآخرین پرداخت: 1399/1/20
حداقل سرمایه گذاری: 1000 دوجرده بندی ادمین:0
پاداش معرفی: ۱ درصدآموزش، ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: دوج کوین
پلن ها: ۰٫۲۷% تا ۰٫۳۹% روزانه برای ۳۰ روز (بازگشت سرمایه آخر دوره)

درباره پروژه: ایران دوج بانک، تیمی متخصص به مدیریت آقای احمد الیاسی که در حوزه ی ترید ارزهای دیجیتال و بازار فارکس فعالیت دارند. این تیم در آذر ماه ۱۳۹۸ پروژه ی سرمایه گذاری آنلاین خود را لانچ کردند. با توجه به پلن های منطقی این پروژه می توان انتظار یک پروژه پایدار را داشت، در ادامه به بررسی پلن های سرمایه گذاری ارائه شده در این پروژه خواهیم پرداخت.

پلن های سرمایه گذاری: برای این پروژه ۸ بسته ی سرمایه گذاری در نظر گرفته شده که مدت زمان کلیه ی پلن ها ۳۰ روز می باشد. پرداخت سود بصورت روزانه بوده و اصل سرمایه در انتهای مدت پلن قابل برداشت یا سرمایه گذاری مجدد خواهد بود. در جدول زیر به بررسی جزئیات سود آوری این ۸ بسته می پردازیم.

قیمت بستهسود روزانه %سود روزانه Ðسود ماهانه %سود ماهانه Ð
۱,۰۰۰Ð۰٫۲۷%۳Ð۸٫۰%۸۰Ð
۷,۰۰۰Ð۰٫۲۹%۲۰Ð۸٫۵%۵۹۵Ð
۳۰,۰۰۰Ð۰٫۳۰%۹۰Ð۹٫۰%۲,۷۰۰Ð
۱۰۰,۰۰۰Ð۰٫۳۲%۳۱۷Ð۹٫۵%۹,۵۰۰Ð
۳۰۰,۰۰۰Ð۰٫۳۳%۱,۰۰۰Ð۱۰٫۰%۳۰,۰۰۰Ð
۱,۰۰۰,۰۰۰Ð۰٫۳۵%۳,۵۰۰Ð۱۰٫۵%۱۰۵,۰۰۰Ð
۲,۵۰۰,۰۰۰Ð۰٫۳۷%۹,۱۶۶Ð۱۱٫۰%۲۷۵,۰۰۰Ð
۵,۰۰۰,۰۰۰Ð۰٫۳۹%۱۹,۱۶۶Ð۱۱٫۵%۵۷۵,۰۰۰Ð

ارزهای مورد قبول: این پروژه برای دریافت سرمایه و همچنین پرداخت ها تنها از ارز دوج کوین پشتیبانی می نماید و پروسه ی تایید و فعالسازی پلن از ۱ تا ۱۵ دقیقه بطول می انجامد.

پروسه برداشت: واریز درخواست های برداشت در این پروژه بصورت دستی بوده و معمولا سریع انجام می گردد، کلیه ی درخواست های برداشت بطور معمول در بازه ی زمانی ۳۰ دقیقه تا ۲۴ ساعت پس از ثبت درخواست برداشت واریز خواهند شد.

با توجه به پلن های منطقی ایران دوج بانک می توان انتظار یک پروژه ی با دوام را داشت و آن را یکی از گزینه های پخش سرمایه دانست. بنابراین اگر سرمایه گذاری در این پروژه یکی از انتخاب های شماست می توانید بروی بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه راهنمایی شوید، قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود.

هشدار:  Best My Invest هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید