Iranian Traders

وضعیت: عدم پرداخت
سرمایه ی فعال ما 300 دلار
واریز سود: دستیمجموع برداشت ما: 118 دلار
شروع پروژه: 95روز پیشمجموع سود ما: 182- دلار
مانیتور شده: 95 روزآخرین پرداخت:1398/12/22
حداقل سرمایه گذاری: 25 دلاررده بندی ادمین: 1 از ۱۰
پاداش معرفی: 3 درصدآموزش، ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: پرفکت مانی، بیت کوین، دوج کوین
پلن ها: ۰٫۳۳% تا ۰٫۶۷% روزانه برای ۳۰ تا ۱۸۰ روز (بازگشت سرمایه آخر دوره)

درباره پروژه: ایرانین تریدرز، پروژه ای به مدیریت آقای کامران رادمهر که در اواسط آذر ماه پلتفرم سرمایه گذاری خود را لانچ نمود. ایشان که در حوزه ی ترید ارزهای دیجیتال فعال است در وب سایت خود عنوان کرده توانایی تولید ۳۰ تا ۳۵ درصد سود خالص از سرمایه ی در اختیار را دارد و حال میخواهد پلتفرم سرمایه گذاری خود را در قالب پلن های سرمایه گذاری منعطف و منطقی با سایر کاربران به اشتراک گذارد. در ادامه به بررسی پلن های درآمد زایی و سود حاصل از سرمایه گذاری در این پروژه خواهیم پرداخت.

پلن های سرمایه گذاری: در این پروژه سه بازه ی زمانی ۳۰ روزه، ۹۰ روزه و ۱۸۰ روزه برای پلن های سرمایه گذاری در نظر گرفته شده که هر یک از آنها سه رنج را با توجه به میزان سرمایه گذاری شامل می شود. در کلیه ی پلن ها اصل سرمایه تا پایان دوره ی سرمایه گذاری فریز می شود و سود حاصله بصورت روزانه پرداخت می گردد. همچنین اصل سرمایه در پایان دوره به بالانس اضافه می گردد که امکان سرمایه گذاری مجدد و یا برداشت اصل سرمایه را فراهم می سازد. اجازه دهید در جدول زیر به ارائه ی جزئیات پلن های این پروژه بپردازیم.

مدت پلنرنج سرمایه گذاریسود روزانهسود ماهانهسود خالص کل دوره
۳۰ روز۲۵ دلار تا ۲۵۰ دلار۰٫۳۳%۹٫۹%۹٫۹%
۳۰ روز۲۵۱ دلار تا ۱۰۰۰ دلار۰٫۳۷%۱۱٫۱%۱۱٫۱%
۳۰ روز۱۰۰۱ دلار و بیشتر۰٫۴۰%۱۲٫۰%۱۲٫۰%
۹۰ روز۲۵ دلار تا ۲۵۰ دلار۰٫۴۷%۱۴٫۱%۴۲٫۳%
۹۰ روز۲۵۱ دلار تا ۱۰۰۰ دلار۰٫۵۰%۱۵٫۰%۴۵٫۰%
۹۰ روز۱۰۰۱ دلار و بیشتر۰٫۵۳%۱۵٫۹%۴۷٫۷%
۱۸۰ روز۲۵ دلار تا ۲۵۰ دلار۰٫۶۰%۱۸٫۰%۱۰۸٫۰%
۱۸۰ روز۲۵۱ دلار تا ۱۰۰۰ دلار۰٫۶۳%۱۸٫۹%۱۱۳٫۴%
۱۸۰ روز۱۰۰۱ دلار و بیشتر۰٫۶۷%۲۰٫۱%۱۲۰٫۶%

ارزهای مورد قبول: این پروژه برای دریافت سرمایه و همچنین پرداخت ها از ارزهای پرفکت مانی، بیت کوین و دوج کوین پشتیبانی می نماید.

پروسه برداشت: واریز درخواست های برداشت در این پروژه بصورت دستی بوده و معمولا سریع انجام می گردد، کلیه ی درخواست های برداشت بطور معمول در بازه ی زمانی ۱ تا ۲۴ ساعت پس از ثبت درخواست برداشت واریز خواهند شد.

با توجه به پلن های منطقی و منعطف پروژه می توان انتظار یک پروژه ی با دوام را داشت و آن را یکی از گزینه های پخش سرمایه دانست. بنابراین اگر سرمایه گذاری در این پروژه یکی از انتخاب های شماست می توانید بروی بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه راهنمایی شوید، قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود.

هشدار:  Best My Invest هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.