TronBot

سرمایه گذاری

وضعیت: عدم پرداخت
سرمایه ی فعال ما: 120000 ترون
واریز سود: دستیمجموع برداشت ما: 100000ترون
شروع پروژه: 106روز پیشمجموع سود ما: -ترون
مانیتور شده: 70 روزآخرین پرداخت:1399/2/1
حداقل سرمایه گذاری: 50 ترونرده بندی ادمین: 8 از 10
پاداش معرفی: ۶٫۵% – ۲% – ۰٫۵%آموزش، ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: ترون
پلن ها: تا ۳٫۴% تا ۳٫۷% روزانه برای ۳۰ روز

سرمایه گذاری

درباره پروژه: توصیه می شود ابتدا مقاله قرارداد هوشمند (Smart Contract) را از اینجا بخوانید

ایده پروژه ترون بات از یک پلتفرم مالی آغاز شده است و این پلتفرم بر روی شبکه هوشمند ترون سوار است ، این پروژه یک سیستم مالی هوشمند است که میتواند آزادی مالی را برای تمام استفاده کنندگان خود فراهم کند در عین حال که این پروژه هوشمند بصورت جمعی توسط خود یوزرها به عمر خود ادامه خواهد داد.

در ترون بات هر شخص خودش صاحب کمپانی و بخشی از درآمد است، هیج شخصی نمیتواند ترون بات را متوقف کند مگر اینکه تمامی یوزرها دیگر علاقه به ادامه نداشته باشند.

هم چنین شما در این پلتفرم میتوانید با معرفی لایه به لایه به دیگران سهمی از پروژه را در رسیدن به اهداف همگانی آن همراهی نمایید و با گسترش کمپانی و معرفی آن به دیگران عمر کمپانی خود را افزایش دهید.

پروژه ترون بات تنها نقطه ی استارت است و این پلتفرم از طریق گیم های آنلاین متنوع در بستر شبکه هوشمند ترون به کار خود ادامه خواهد داد.

پروژه ترون بات در نقشه راه خود به عنوان یک پروژه منسجم قصد دارد تا پلتفرم گیم آنلاین خود در شبکه های موبایلی را فراهم سازد و افراد بتوانند برای اولین بار در دنیا بصورت آنلاین باهم به رقابت بپردازند و زیر نظر شبکه امن و هوشمند ترون از بازی کردن خود کسب درآمد کنند.

پروژه ترون بات همچنین قصد دارد همزمان با شروع گیم های آنلاین خود از توکن مرکزی نیز رو نمایی کند.

ترون بات قصد دارد به مصرف کنندگان پلتفرم از طریق جمع آوری توکن مخصوص در تمامی پلتفرم های خود سهامدار و شریک تجاری کند.

با بدست آوردن هر چه بیشتر توکن کمپانی میتوانید درآمد خود را افزایش داده و سهام بزرگتری از پروژه ترون بات را در اختیار داشت.

1 – آیا این پلتفرم امن است؟

این پلتفرم بر روی بلاکچین هوشمند ترون گسترش یافته و هیچ یک از مدیرآن پروژه حق دسترسی به موجودی ها را نخواهند داشت.

2-پروژه چه زمانی به پایان میرسد؟

این پروژه بر روی پلتفرم هوشمند طراحی شده و هیچکس حق دخالت در آن را ندارد و تا زمانی که یوزرها به آن فلوی ورودی بدهند پروژه بکار خود ادامه خواهد داد در واقع حیات پروژه وابسته به استفاده کنندگان آن است.

3-آیا کسی در این پروژه متضرر خواهد شد؟

با توجه به نوع سقف درآمدی و میزان سود ترکیبی در نظر گرفته شده این پروژه میتواند بلند مدت باشد در نظر دارند اگر به هر دلیلی پروژه زودتر از موعد به پایان رسید از توکن های مربوط به توسعه در بخش گیم به آن افرادی که در انتهای پروژه به اصل پول خود نرسیده آن مقدار متناسب با اختلاف سرمایه گذاری بدهیم و در نظر دارند طبق راد مپ این توکن را در سراسر پلتفرم ها ارزشمند کنند و هیچ شخصی در پروژه متضرر نخواهد شد و با توجه به نوع انتظار از آنالیز مالی توسعه ی توکن تمامی توکن دارآن در تمامی پروژه ها سهام تجاری دارند که هر روز ارزشمند تر خواهد شد.

آموزش ثبت نام در کامپیوتر:(به نکات پایین صفحه توجه کنید)

 • قبل از هر چیز در مرورگر گوگل کروم بروی این لینک کلیک کنید و با استفاده از گزینه ی Chrome Extension والت ترون لینک را نصب نمایید.
 • بعد از نصب والت و شارژ مقداری ترون درون والت، مقداری ترون را هم در والت فریز کنید. اگر بلد نیستید در بند بعدی آموزش عرض خواهم کرد.
 • بعد از نصب والت و شارژ مقداری ترون درون والت، بروی این لینک کلیک کنید و ثبت نام کنید، وب سایت ترون بات بطور اتوماتیک به والت شما کانکت می شود.

آموزش فریز کردن ترون در والت:

 • به وب سایت TronScan مراجعه کنید.
 • از منوی بالا SIGN IN را کلیک کنید و بعد گزینه ی Tron Link یا Private Key را انتخاب کرده و وارد شوید.
 • حالا منوی SIGN IN تبدیل شده به WALLET بروی آن بزنید و اولین گزینه Account روی آدرس والت خودتان کلیک کنید.
 • حالا صفحه ای حاوی اطلاعات والت شما به نمایش در میاد، یه مقدار صفحه رو اسکرول کنید به پایین تا یک کلید آبی رنگ رو ببینید که روی آن نوشته شده FREEZE، روی این کلید بزنید و ۵۰ یا ۱۰۰ ترون در قسمت Energy و ۵۰ یا ۱۰۰ ترون در قسمت Bandwidth فریز کنید. ترونی که فریز میکنید بعدا میتوانید آنفریز و برداشت کنید.

آموزش خرید ربات و سرمایه گذاری:

 • در وب سایت ترون بات بروی کلید SHOP کلیک کنید و ربات مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 • بروی کلید BUY کلیک کنید، مبلغ آن بطور اتوماتیک از والت شما کسر شده و ربات برای شما فعال می گردد.

آموزش انتقال سود به بالانس و برداشت به والت:

 • بروی کلید MY ROBOT کلیک کنید، در این صفحه ربات های خریداری شده توسط شما نمایش داده می شوند.
 • زیر هر ربات یک کلید چرخان هست که با زدن آن سود تولیدی در لحظه به بالانس شما اضافه می گردد.
 • بروی کلید WITHDRAW کلیک کنید و مبلغ موجود در بالانس تان را وارد نموده و برداشت نمایید که بصورت آنی به والت شما واریز خواهد شد.

آموزش ثبت نام در موبایل:

روش یک بدون فیلتر شکن:

ابتدا از طریق این لینک مرورگر kiwi را نصب کنید، سپس از طریق مرورگر kiwi این لینک را باز کنید و اقدام به نصب افزونه ترون لینک کنید.یک ولت ترون بسازید. مراحل فریز را که قبلا آموزش داده شده است انجام دهید، سپس از طریق همان مرورگر kiwi این لینک را باز کرده و در ترون بات ثبت نام کنید.

روش دوم با فیلتر شکن:

 • قبل از هر چیز اپلیکیشن TokenPocket و یا TronLink را بروی موبایل تان دانلود و نصب کنید.
 • بعد از نصب والت و شارژ مقداری ترون در والت، این لینک را در مروگر والت باز کنید و ثبت نام کنید، وب سایت ترون بات بطور اتوماتیک به والت شما کانکت می شود.
 • سایر مراحل مربوط به سرمایه گذاری و برداشت مانند آموزش مراحل کامپیوتر می باشد.

نکات مهم

1-حتما مراحل فریز را انجام دهید 

2-به مقدار انرژی موجود در ولت خودتون دقت کنید در صورت صفر بودن یا کم بودن عملیاتی انجام ندهید چون باعث از دست دادن ترون می شود.

3-هر دکمه عملیات را یکبار بزنید و منتظر بمانید.

4-از وی پی ان های درست استفاده کنید( وی پی ان های مجانی جوابگو نیستند)

5-حتما موقع ثبت نام ابتدا 20 ترون در ولت بریزید و بعد از ثبت نام کامل و رجیستر شدن موقع خرید اصل سرمایه را وارد کنید. (این احتیاط بدلیل مشکلات اینترنت ایران می باشد و ممکن است بدلیل عملیات ناقص کل موجودی در ولت ترون لینک به خطر بیفتد)

 • هشدار:  Best My Invest هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.